Wraz z rozwojem dobrze prosperującej firmy jeden magazyn może nie wystarczać - z czasem rodzi się potrzeba magazynowanie większej ilości produktów i tym samym powiększania magazynu o nowe jednostki. Zarządzanie więcej niż jednym magazynem może wydawać się karkołomnym zadaniem i wymagać drogich programów, nic bardziej mylnego!

Więcej niż jeden magazyn - więcej korzyści 

Parę magazynów nie znaczy więcej formalności jeśli posiada się odpowiednie narzędzie które pomoże w automatyzowaniu czynności związanych z prowadzeniem go. Ostatecznie może się okazać, że więcej niż jeden magazyn to wcale nie więcej formalności, ale zwiększone zyski i lepsze osiągnięcia pieniężne dla przedsiębiorstwa. nie należy się więc bać prowadzenia paru magazynów.

Narzędzie do prowadzenia paru magazynów

Program magazynowy za darmo to narzędzie przystosowane do prowadzenia jednego i więcej magazynów. W systemie łatwo dodasz wiele magazynów, ale ustawienia każdemu z nich będziesz mógł nadać indywidualnie, do tego rozbudowany system do kontroli partii. Wszystkie ustawienia sprawią, że prowadzenie magazynu sprowadza się do paru kliknięć myszą.