Piąta już edycja konkursu Innowacja jest kobietą ruszyła. Organizatorem jest Fundacja Kobiety Nauki., a celem konkursu - wyłonienie innowacyjnego, autorskiego lub współautorskiego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca.

Innowacja jest kobietą - Fundacja Kobiety Nauki zaprasza

Aby zgłosić się do konkursu Innowacja jest kobietą, zgłoszenie, aby było kompletne, musi zawierać następujące dokumenty:

  • CV, ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć naukowych,
  • opis projektu, który nie może być dłuższy niż jedna strona,
  • opis implementacji, który nie może być dłuższy niż jedna strona.
 

Autorka zwycięskiego projektu będzie mogła liczyć na promocję podczas Międzynarodowej Wystawy Wynalazków „ARCA 2015”  w Zagrzebiu oraz promocję rozwiązania na Międzynarodowych Targach „Pomysły, Wynalazki, Nowe Pomysły iENA 2015”.

Zgłoszenia do konkursu Innowacja jest kobietą przyjmowane są drogą elektroniczną, maila należy zatytułować "KONKURS". To nie pierwszy projekt w Polsce kierowany wyłącznie do przedsiębiorczych kobiet. Przypominamy także, że Ministerstwo Gospodarki przygotowało specjalny Fundusz Dla Kobiet (o którym pisaliśmy tutaj), skierowany do przedsiębiorczych kobiet prowadzących własną firmę lub dopiero rozpoczynających własną działalność. Zobacz też:
kalkulator wypłat