Wielu przedsiębiorców szczególnie tych początkujących, przeraża prowadzenie księgowości w swojej firmie, jednak nie zawsze mogą pozwolić sobie na skorzystanie z usług specjalistów, a czasem po prostu wolą mieć tak ważne sprawy w swoich rękach. Czy programy do księgowości online mogą okazać się wybawieniem w takim przypadku? 

“Czy sobie poradzę?” - najczęstsza wątpliwość 

Najważniejsze to wybrać odpowiedni program do księgowości online, który ułatwi tę zawiłą z pozoru sprawę. Z naszej strony możemy polecić system wFirma, który jest niezwykle intuicyjny, mimo licznych funkcji. Opierając się na jego przykładzie, powiemy, dlaczego samodzielna księgowość może być prosta. 

Intuicyjny system do księgowości

System księgowy wFirma został stworzony z myślą o przedsiębiorcach nie posiadających większej wiedzy księgowej. Funkcje, które są dostępne w systemie zostały szczegółowo opisane. Co ważne, przedsiębiorca ze swojej strony wystawia jedynie fakturę sprzedaży lub wprowadza wudatek, a program sam automatycznie ujmuje dane do odpowiednich ewidencji.  Co ważne użytkownicy mogą skorzystać z pomocy ekspertów za pomocą wiadomości pisemnej, dzięki czemu zawsze mogą wrócić do zawartych w niej informacji. 

Jak pisaliśmy wcześniej, wybór odpowiedniego programu jest niezwykle istotny. Księgowość online za darmo - testuj system od wFirma.pl przez rok czasu.